Oryginały

Kolekcja zawiera trzy oryginały na płótnie oraz trzy na papierze. Każdy z nich pełen jest światła i koloru. Poprzez dodanie błyszczących farb będziesz mieć wrażenie, że obraz zmienia się z każdym Twoim ruchem czy spojrzeniem.

Inspiracja

Moją inspiracją była zorza polarna i to jak wielkie światło, kolor i nadzieję jest w stanie dać po śrdoku ciemnej nocy.

Pastelowo

Ta kolekcja jest bardzo delikatna. Nie zawiera mocnych i ostrych kolorów. Otula swoim pięknem i łączy się z każdym wnętrzem bardzo harmonijnie. Ożywia każde wnętrze w którym się pojawia, a jednocześnie wprowadza energię spokoju.

Jak to się zaczęło..

Podążanie za uczuciem serca

Moją inspiracją do stworzenia tej kolekcji były dwie rzeczy.
Pierwszą z nich było obserwowanie relacji z podróży po Islandii znanej blogerki. Wodospady, surowy klimat, chłód i zorze, które udało im się uchwycić.

Drugą moją inspiracją był pędzel. Miętowy pędzel, któremu włosie po malowaniu zabarwiło się na fioletowo. Zmieszanie się kolorów na tym włosiu totalnie mnie zachwyciło. Czułam dziwną chęć zanurzania się w tych kolorach i bez namysłu za tym uczuciem poszłam!

Intuicja

Tu nie było wielkiego planu, podążałam za tym co mówi mi intuicja i serce. Brałam pędzel do ręki i po prostu malowałam. To coś zupełnie innego niż malowanie postaci. To płynięcie wraz z energią.

Malowanie było niesamowicie pięknym przeżyciem. Bezwzględne oddanie się kreacji bez oczekiwań i planu. Wprowadzenie ogólnego zamysłu i uczucia w życie.. tyle.. i aż tyle..

Nie tylko obrazy.. w tej kolekcji znajdziesz znacznie więcej..

Światło pośrodku nocy

Te obrazy mają w sobie mnóstwo światła. Nie sposób nie myśleć o nich metaforycznie. Jak bardzo potrzebujemy choćby najmniejszych iskierek światła, najmniejszych gwiazd na niebie pośrodku ciemnej nocy..
Te obrazy zachwycają w pełnym świetle, ale kiedy światło się zmienia, zmienia się ich klimat..

Zaskoczyły mnie wielokrotnie, stojąc w mojej pracowni, tym jak potrafią ściągnąć i skupić uwagę.

Mindfullness art

Sztuka dzięki której możesz osiągnąć spokój.

I to nie żart!
Obrazy z tej kolekcji mogą pomóc Ci zapanować nad niepokojem i osiągnąć stan relaksu.
Jedyne co musisz zrobić, to z uwagą się im przyjrzeć!
To naprawdę tyle..
Ale o całej metodzie poczytaj poniżej <3

Rozświetlić mrok jak zorza..

Wybierz coś dla siebie

magda