Zen Animals

Plakaty i oryginały

Oryginały

Każdy ze zwierzaków, był najpierw namalowany przeze mnie pędzlem i farbami na papierze. Oryginały niektórych z nich znajdziesz w sklepie.

Plakaty

To obraz, który namalowałam rękoma przeniesiony w cyfrowy świat. Do zwierzaka dodane zostało imię, bo ich nazwy są równie ważne jak same postaci.

Jakość

To nie jest plakat wydrukowany w zwykłej drukarni! To prace wydrukowane na specjalistycznym sprzęcie i najlepszej jakości papierze! A ich trwałość określana jest nawet na 100 lat!

Jak to się zaczęło..

To nie był plan, to nie mój styl!

Nie miałam planu namalować tej kolekcji. Tak serio mówiąc to nie jest styl w jakim wcześniej malowałam. Wręcz nie sądziłam, że żmudna i detaliczna praca nad postaciami to coś dla mnie..

Jednak przed Świętami Wielkanocnymi chciałam namalować królika, by móc wrzucić go jako życzenia na social media. Namalowałam dwie głowy królicze i wpadł mi pomysł, by namalować coś ciekawszego. „A może mój królik będzie ćwiczył przed obżarstwem w Święta” pomyślałam.. I wtedy w moim umyśle rozpoczął się proces, o którym jeszcze nie wiedziałam. Namalowałam królika, a moją głowę zasypały pomysły innych zwierząt i póz.

Ależ mnie to uspokaja!

Bardzo szybko odkryłam, że taka detaliczna praca nad postacią bardzo mnie uspokaja.
Trzeba także jasno powiedzieć, że czasem postać wpadała do mojej głowy wraz z pozycją i praca szła szybko, ale czasem wymagała większej pracy i kilku prób.
Jednak cały proces już świadomy pokazał mi zupełnie inny wymiar sztuki. Wcześniej malowałam raczej krajobrazy i abstrakcje, które nie potrzebowały wielkiego planu i trzymania się reguł.

Po namalowaniu każdego zwierzaka czułam się bardzo spokojna, ale także do mojego serca napływał inny niż podczas malowania abstrakcji rodzaj radości..

Niezła zgraja !

Ostatecznie uzbierała się niezła zgraja!
Każde zwierzę jest inne i wykonuje inną pozycję jogi.
A cały proces był dla mnie bardzo odkrywczy..

Zwierzaki znajdują się nie tylko na plakatach. Możesz także nabyć pocztówki, oryginały (wciąż kilka z nich jest w sklepie) oraz torby! Torba powstała w odpowiedzi na prośbę jednej z moich pierwszych klientek. Toreb zrobiłam tylko kilka sztuk i są bardzo unikatowe!

Ukryta funkcja zen animals

Coś czego nie mogłam zaplanować to reakcja dzieciaków na tą kolekcję. Ilekroć dawałam w prezencie komplet pocztówek lub plakat jakiemuś dziecku ono wykonywało wszystkie pozy!
Nawet dzieci, które nigdy nie miały do czynienia z jogą ani medytacją z uwagą słuchały i powtarzały ruchy!
To coś całkowicie niesamowitego!!

Dlatego zaproć dziecko na zakupy i sprawdź, który zwierzak przyciągnie uwagę najmocniej.

To nie cyfrowy obraz, tu widać pociągnięcia pędzla!

Poszukaj własnego wyluzowanego zwierzaka

Każdy ma swojego faworyta.
Niektórzy mają ich kilku.
Te plakaty nie są tylko dla dzieci!
Wszak w każdym z nas siedzi jakiś zwierzak <3

Daj później znać dlaczego wybrałeś/łaś właśnie tego zwierzaka!

magda